Biuro rachunkowe - o firmie

Misja i wizja
Założyłem tą firmę z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Tych, którzy dopiero chcą otworzyć własną działalność, jak i tych obecnych już na rynku. Moim celem jest odciążenie Was od spraw księgowych, abyście mogli skoncentrować się na tym, co istotne - na prowadzeniu biznesu.

W czym mogę być pomocny?
To czym się zajmuję, to usługi takie jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów czy ewidencja ryczałtu. Oferuję także pełną obsługę z zakresu kadr i płac. Z chęcią odpowiem również na Państwa pytania dotyczące podatków, które prędzej czy później ma każdy z nas, właścicieli firm.

Doświadczenie i stały rozwój
Chcę, żebyście byli Państwo zadowoleni ze współpracy, dlatego stale pracuję nad poszerzaniem swojej wiedzy i podnoszeniem umiejętności, aby oferować coraz lepsze rozwiązania. Moje doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego jest gwarancją profesjonalizmu, podobnie jak licencja Ministra Finansów, pozwalająca na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz zdobyte wykształcenie kierunkowe. Dla zapewnienia pełnego komfortu współpracy posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Z poważaniem

Adam Wasylkowski księgowy Czerwieńsk
Google+