O firmie

NET43 to młody, ambitny i stale rozwijający się zespół, który oferuje Państwu swoje usługi w zakresie możliwości, jakie daje nam obecnie internet. Doświadczenie zdobyte we wcześniejszych miejscach pracy, analiza rynku oraz ewolucja marketingowa umożliwiła nam stworzenie NET43 jako niezależnego dostawcy usług reklamowych.


NET43 powstał w paździeniku 2010 roku. W naszym dorobku posiadamy kilkadziesiąt zrealizowanych projektów, a kolejne są w przygotowaniu. Wcześniejsze doświadczenia, przejrzysta strategia marketingowa i atrakcyjne ceny naszych usług pozwalają nam bez obaw patrzeć w przyszłość.

Naszym atutem jest doskonały kontakt z Klientem, czego potwierdzeniem jest liczne i stale powiększające się grono obsługiwanych firm. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie unikając szablonowych rozwiązań. Wyróżnia nas kreatywność, znajomość rynku oraz skuteczność działania, dzięki czemu tworzymy projekty o najwyższej jakości. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Po ukończeniu prac zapewniamy pomoc i doradztwo techniczne we wszelkich kwestiach związanych z reklamą. Stałym Klientom oferujemy korzystne rabaty na wykonywane usługi.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi Klienci

Zapytaj o ofertę

Prosimy o wypełnienie formularza - nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

Referencje